YELİZ ATİK

Antalya Kepez İlçesi’ne bağlı MEHMET KEMAL DEDEMAN İLKOKULU 3/C sınıfında okuyan CEYLİN ATİK’in velisiyim.3 yıl boyunca ve de okulun ilk gününden beri öğrencilerine aşık olan, onlarsız hiç bir şey düşünmeyen, gerek veli,gerekse öğrencileri için çaba sarf eden öğretmenimiz NALAN YAVUZ sevgisini anlatmak istiyorum.Yaptığı projeler hakkında bilgiler sunmak istiyorum.

1.sınıftan bu yana yapılan veli ziyaretleri , veli ziyaretlerinde çocuğun gerek anne ve babasıyla ayrı, gerekse öğrencisiyle ayrı ve de öğrencisinin kardeşleriyle konuşan öğretmenimiz var bizim.Hepsinin derdini ayrı ayrı dinler.Her sene 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma gösterisi yaparız.Çocuklarımıza VATAN, BAYRAK ve de ATATÜRK ‘ü aşılar.Büyük bir zevkle KIRIK BUĞDAY GECESİ düzenlenir.O gecede şehitlerimizin ve ailelerinin önemi büyüktür.Çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılayan ve de sırf kedi köpek vs.gibi hayvanlar aç kalmasın diye mamalar alınıp her bir çocuğa ayrı ayrı itina ile paketler yapılıp çocuklarımıza dağıtılır. Çocuklarımız o mamaları hayvanlara verirken bile olan mutlulukların tarifi edilemez bile.Yaşlılar haftasında HUZUREVİNE yapılan ziyaretler dedelerimizi ve ninelerimizi çok sevindirmiştir.Bu yazdığım projeler sadece bi kaçı, tabikide bu kadarla sınırlı değil.

Yani diyeceğim o ki ; Türkiye ‘mize NALAN YAVUZ ve onun gibi öğretmenlere çok ihtiyaç var. İyiki onu tanımışım. İyiki yollarımız kesişmiş Bir tane daha çocuğum olsa yine öğretmeni NALAN YAVUZ olsun isterim.Yetkilileriniz tarafından bu tür öğretmenlerimize desteklerinizi verip gereğinin yapılmasını arz ederim. SEVGİ VE SAYGILARIMLA …..

YELİZ ATİK, EV HANIMI

Fark yaratan öğretmeni: NALAN YAVUZ , MEHMET KEMAL DEDEMAN İLKOKULU , ANTALYA/KEPEZ